Náš příběh

DEVELOP & SERVICE Partners je společnost, která byla založena v roce 2021 s jediným cílem: podpořit obce a developery v jejich snaze o rozvoj bytového fondu. Specializujeme se na hledání vhodných volných pozemků schválených územním plánem pro realizaci developerských projektů a následně řešíme pro obce a developery nezbytná územní rozhodnutí a stavební povolení. Umíme také vstoupit do developerského projektu v kterékoliv jeho fázi a zajišťovat pro investora činnosti související s marketingem projektu, prodejem jednotek i veškerým klientským a právním servisem, vč. konzultační činnosti.

Naše spolupráce s místními samosprávami se zakládá na transparentnosti a strategii "win-win", která přináší prospěch všem stranám. Primárně se zaměřujeme na spolupráci s obecní samosprávou, majiteli větších pozemkových celků a developerskými společnostmi. Jsme hrdí na dlouhodobé partnerství, která nám umožňují aktivně přispívat k rozvoji bydlení v regionech. V našem týmu jsou odborníci s dlouholetou zkušeností v oblasti developmentu a státní správy. Jejich znalost a odbornost jsou klíčovými faktory, které nám umožňují úspěšně řešit rozvojové projekty.

Co se týká budoucnosti společnosti, plánujeme pokračovat v naší práci a rozšiřovat naši působnost na další obce a projekty. Chceme být klíčovým partnerem pro obce a developery při dosahování jejich cílů ve výstavbě bytového fondu. I přes konkurenci na trhu si naše společnost získala důvěru klientů díky naší specializaci na spolupráci s obcemi a developery. Naše strategie "win-win" a zkušený tým nám umožňují nabídnout unikátní přístup k rozvoji spolupráce mezi státní samosprávou a soukromým sektorem.

Naším hlavním cílem je pomoci obcím s rozvojem vlastní výstavby bytů a domů, a tím zajistit kvalitní bydlení pro místní obyvatele. Zastáváme přesvědčení, že spolupráce a dialog mezi všemi zúčastněnými stranami je klíčem k úspěchu projektů.

Realitní Development je náročnou a komplexní disciplínou, zároveň ale velmi zajímavou. Nabízí možnost realizovat zisk, i vytvářet hodnoty v podobě nemovitostí a zajišťování potřeby bydlení pro obyvatelstvo. Uvědomujeme si, že investiční rozhodnutí tohoto typu vyžadují jistou míru zkušenosti a osobní odvahy. Proto je tu i společnost DEVELOP & SERVICE Partners, která je Vám k dispozici v rámci celého procesu přípravy a realizace projektu a může být Vaším průvodcem a stabilním partnerem v neklidných vodách realitního trhu a měnícím se ekonomickém prostředí.